ha-loo centrála
Zákazník: Nepřihlášen

Téma: Všechna témata

Seřazeno od nejnovějšího po nejstarší
Zobrazeno chronologicky

Maja - 20. 5. 2008 12:34:04
Kvalita příchozího hovoru
 
Dobrý den, můj problém při telefonování poslední týden je, že mně je slyšet v pohodě, ale z druhé strany chvilku slyším dobře a pak nějakou dobu se hovor jakoby seká, neslyším třeba 10 vteřin nebo i déle. Je to jen asi poslední týden.
fvs - 19. 5. 2008 8:00:58
Provize od dealerů
Re: Provize od dealerů: ViR  
Aha, tak máte pravdu - grand0060 mi nejde změnit, tudíž je to partner. Omlouvám se za svou neznalost a paměť. Nevzpoměl jsem si na to, že jsem púvodního dealeara pana Kernera změnil na partnera.
ViR - 18. 5. 2008 21:08:00
Provize od dealerů
Re: Provize od dealerů: fvs  
Ach so :-). To je "vlastnost" osobního rozhraní, že parner a dealer jsou uváděni v témže chlívečku a nejsou rozlišováni, protože "ha-loo partner" je, abych tak řekl, "zvláštní případ" dealera. Ale že jde o partnera poznáte poměrně snadno. Jednak podle toho, že jeho kód je grandXXXX kde místo XXXX je číslo, a "druhak" podle toho, že tento kód nelze změnit. Čili pokud se vám podaří grand0060 zmněnit na cokoli jiného, jde opravdu o dealera. Pokud ne, jde o partnera.
fvs - 15. 5. 2008 7:05:42
Provize od dealerů
Re: Provize od dealerů: ViR  
Musím nesouhlasit:) Grand0060 je určitě dealer. Partnera, pokud je mi známo, nemám aktivovaného žádného. A teď jsem se pro jistotu ještě jednou díval na můj účet a grand0060 mám uvedeno v kódu dealera. To samé mi to píše v historii dobíjení: vrácený kredit od dealera: grand0060
ViR - 14. 5. 2008 23:24:14
Provize od dealerů
Re: Provize od dealerů: fvs  
Pan kolega Kerner, alias "kerner-cz", alias "grand0060" ovšem není dealer, ale ha-loo partner, což je drobný rozdíl :-). Serióznost mohu potvrdit, mám u něj z "historických důvodů" taktéž jedno číslo, ač jsem sám též partner. K ha-loo partnerovi se ale bohužel nedá přejít, pouze je možné si u něj aktivovat nové číslo (a staré na to nové např. přesměrovat). ViR (alias "grand0040")
fvs - 14. 5. 2008 7:12:05
Provize od dealerů
Re: Provize od dealerů: Radek  
Mohu doporučit dealera grand0060 Pravidelně se mi přes něj vrací cca 10%.
Radek - 13. 5. 2008 9:11:21
Provize od dealerů
 
Zdravím Vás, mám takový dotaz jestli jde něco dělat s dealerem.. nikdy jsem se nad tím nepozastavoval.. Ha-loo mám už dva roky a ještě jsem neviděl ani jednu jedninnou korunku na provizích od dealera. Aktivní jsem jelikož telefon využívá celá rodina a hlavně babička.. Pokud někdo nabídne nějakou provizi tak klidně přejdu...
ictservis - 9. 5. 2008 23:52:36
re> Šáša
 
Ano, funguje to přesně tak. Přesměrované hovory z původního ha-loo čísla na mobilní telefon platíš ty. Jen upozorňuji, že stále pořád se u přesměrovaného hovoru na displeji mobilu ukazuje jako volající tvoje ha-loo číslo, nikoliv původní číslo volajícího.
ictservis - 9. 5. 2008 23:45:43
FAXOVANI
Re: FAXOVANI: yanca  
re yanca Vyreseno pozadavkem pres emailovu formular.
Tomáš - 5. 5. 2008 19:05:21
změna hesla
 
Mohl by mě někdo poslat způsob jak změnit heslo? Vůbec to nemůžu najít.
Mojmír - 5. 5. 2008 0:10:56
faxovani
Re: faxovani: Janec  
Ať jsem se snažil jak chtěl, podle návodu ha-loo se mi nikdy faxovat nepovedlo. Asi si zařídím sbohempevnalinko, ti nabízejí, že faxování mají vyřešené a mám strýce v Kanadě. V životě jsem mu nevolal přes ha-loo, ale přes viphona za 1 Kč/min., teď to ha-loo zlevnilo na 2 Kč/minutu a sbohempevnalinko to nabízí za 0,36 Kč/min. Prostě ceny jak u nich, tak u 802 jsou úplně někde jinde i po zlevnění u ha-loo.
jára - 9. 4. 2008 8:13:18
problém s nastavením
Re: problém s nastavením: Iva  
mě zase z ničeho nic ztratí logování nic jsem neměnil prostě se nedovolám a začlo to od nového roku,a na poruchách mi poradily ale stejně to nepomohlo,tak nevím co tam stím ti kluci dělaj rok to bylo v pohodě.
Kafor - 6. 4. 2008 7:08:08
volat jde, ale nikdo se nedovola
Re: volat jde, ale nikdo se nedovola: smutnak  
Mám stejný probblé který řeším již delší dobu.
lubba - 2. 4. 2008 18:56:05
problém s nastavením
Re: problém s nastavením: Iva  
Problém je,asi v routru je dost problémový,nepíšeš jeké máš připojení,jestli ADSL,nebo kabelové,nebo wifi,jestli máš kabelové doporučuji ho vyměnit.Velice super je Asus RX 3041,přes něj to půjde ok
Rostislav Oboňa ha-loo - 24. 3. 2008 20:41:28
telefon za 1kc
Re: telefon za 1kc: doom  
Dobrý den, pokud máte na mysli adaptér pro připojení do el. sítě, tak ano, je součástí balení.
doom - 23. 3. 2008 17:30:49
telefon za 1kc
 
Dobrý den, chci se zeptat jestli k telefonu za 1Kc je i adapter nebo jestli si musim si ho dokoupit.
Rostislav Oboňa - 20. 3. 2008 23:20:24
FAXOVANI
Re: FAXOVANI: yanca  
Zdravím, ha-loo faxování standardně nepodporuje. POkud byste měl zájem, dejte mi prosím vědět, na který e-mail (e-maily) byste chtěl faxy doručovat a jaké je vaše stávající ha-loo číslo (zkusíme najít podobné pro faxy). Je to prozatimní řešení, než bude spuštěna služba ha-loo business, která bude umožňovat jednak příjem faxů v el. podobě, ale především funkce virtuální ústředny včetně nastavování klapek pod jedním ha-loo účtem apod.
yanca - 20. 3. 2008 23:10:01
FAXOVANI
Re: FAXOVANI: ictservis Praha  
ictservis Praha: A jak jste toho docílil? Přesně tohle bych potřeboval... Osobní domluva, nebo se to dá nějak standardizovaně objednat?
Rostislav Oboňa ha-loo - 12. 3. 2008 12:00:49
Ceník volání
Re: Ceník volání: Miki  
Dobrý den, ceník byl doplněn o ceny s DPH.
Janec - 7. 3. 2008 21:53:34
faxovani
 
Mohl by mi nekdo poslat screenshoty nastaveni SPA2102 pro faxovani. Jednou sem to rozchodil, ale musel sem restartovat VOIP do tovarniho nastaveni a nemuzu to nastavit zpet. Fax mi neprijma od druheho faxu zpravu o doruceni (papir projede, ale na konci neni potvrzeno odeslani) Dekuji za kazdou radu.