Téma: Všechna témata
Seřazeno od nejnovějšího po nejstaršíZobrazeno chronologicky
Alex - 7. 6. 2006 16:51:48
Problem ASUS VP 100
Dá se odstranit po vytočení čísla a následného kvt (kontrolní vyzváněcí tón) ze strany volaného (čistý), další kvt (chraplavý), který generuje VP 100. Oba tóny se navzájem překrývají. VP 100 je funkční po prvním nastavení, hovor je čistý při použití analogového přístroje Siemens,délka vedení k telefonu je 15 m , u bezdrátového telefonu Beetel je trochu echo.Je bez problému při zapojení v LAN za routerem i přímo jako router, v tomto případě ovlivňuje rychlost připojení.Děkuji.
Problem ASUS VP 100
Jiří Váňa - 4. 6. 2006 15:05:34
Dovolatelnost ha-loo čísel ze zahraničí.
Re: Dovolatelnost ha-loo čísel ze zahraničí.: ViR
Zdravím,
mám podobnou špatnou zkušenost s příchozím voláním ze zahraničí. Konkrétně z Rakouska se k nám na ha-loo nedalo dovolat. Když už se dotyčný dovolal, tak hovor byl po 30 sekundách (přesně a vždy 30!) ukončen. Po odeslání tohoto problému na firmu Havel jsem obdržel odpověď, že mám chybu na mám zařízení. Jakou?? Nevím :-(
Jirka.
Dovolatelnost ha-loo čísel ze zahraničí.
Re: Dovolatelnost ha-loo čísel ze zahraničí.: ViR
ViR - 1. 6. 2006 16:13:36
Periodicita aktualizací v DB tel. čísel
Re: Periodicita aktualizací v DB tel. čísel: Petr Kutálek
Noo, určitě minimálně 1x ročně, před redakční uzávěrkou tištěných verzí. Třeba Praha ji má zítra....
Periodicita aktualizací v DB tel. čísel
Re: Periodicita aktualizací v DB tel. čísel: Petr Kutálek
Petr Kutálek - 30. 5. 2006 19:16:30
Periodicita aktualizací v DB tel. čísel
Dobrého večera, znáte tady někdo, prosím, v jakých intervalech se předávají data ČT do telefonního seznamu (jedná se mi nyní o elektronický telefonní seznam quick.cz např.)? Děkuji za informaci.
Periodicita aktualizací v DB tel. čísel
milan - 29. 5. 2006 12:12:44
Taky máte při hovorech ozvěnu ?
Re: Taky máte při hovorech ozvěnu ?: OTC
Nahrajte nový firmware atasip.105 a vyvarujte se delšího kabelu k telefonu než 6m. Provozujeme asi 10ks ATA 151 a vše je OK.
Taky máte při hovorech ozvěnu ?
Re: Taky máte při hovorech ozvěnu ?: OTC
ViR - 28. 5. 2006 20:46:29
Změna hesla
Re: Změna hesla: Ferdas
Uživatelsky na webu nelze. Zkuste kontaktovat podporu, zda to mohou provést oni.
Změna hesla
Re: Změna hesla: Ferdas
Ferdas - 26. 5. 2006 22:49:42
Změna hesla
Jak je to s tou změnou hesla? Taky se mi nikde nepodařilo najít možnost, jak heslo změnit. Poradíte???? Díky
Změna hesla
Jorindo - 22. 5. 2006 15:24:40
Kalkulátor ceny hovoru
Zdravim...
Docela bych uvital funkci kalkulatoru hovoru jako maji nekteri konkurenti.
Kalkulátor ceny hovoru
cat - 20. 5. 2006 2:56:25
Ozvěna v Well 8820IP
Re: Ozvěna v Well 8820IP: michal
...S největší pravděpodobností používá protistrana hlasitý příposlech na tel.(nebo SW klienta do repro + mikrofon)
Ozvěna v Well 8820IP
Re: Ozvěna v Well 8820IP: michal
ViR - 20. 5. 2006 1:37:13
USB telefon
Re: USB telefon: Igor
Dodavatelé k tomu nic moc neuvádí. Ale na 99% bude zvuková část (mikrofon a reproduktor) pracovat jako standardní USB zvukovka, tedy s jakýmkoli SW klientem (např. SJ Phone, Xlite, Phonerem) a tudíž i s ha-loo. Pro využití číselné klávesnice ale, zdá se, jsou ovladače pouze pro Skype. A patrně dokonce jen pro OS od W2K výše....
USB telefon
Re: USB telefon: Igor
Igor - 18. 5. 2006 11:56:07
USB telefon
Telefonuji přes SKYPE s USB telefonem (i-TEC USB phone Premium). Dá se toto zařízení použít pro telefonování se službou Ha-vel ?
USB telefon
libor - 17. 5. 2006 11:10:14
Protistrana mě neslyší
Dnes 17.5.2006 mě protistrana při volání vůbec neslyší. Já ji slyším dobře.Pokud já vytočím číslo tak to na protější straně zvoní, a v telefonu strašně "chrčí". Stalo se něco na ústředně. Děkuji za odověď
Protistrana mě neslyší
ViR - 15. 5. 2006 16:49:15
Prostě neslyší
Re: Prostě neslyší: Ivana
"Prostě neslyší" znamená že neslyší vůbec nic (tj. zvedne zvonící telefon, a ten je zcela hluchý), nebo že slyší velmi špatně? A ještě jedna otázka - čím voláte a na jakém konkrétním připojení?
Prostě neslyší
Re: Prostě neslyší: Ivana
Ivana - 15. 5. 2006 15:32:11
Prostě neslyší
Ať volám kamkoli, na druhé straně mě dotyčný prostě neslyší. Vyzkoušela jsem už všechny kodeky, rychlost připojení je více než dostatečná. I VoIP test vychází dobře.... :-( Můžete někdo poradit.. díky moc
Prostě neslyší
ViR - 14. 5. 2006 23:38:38
Změna hesla
Re: Změna hesla: Zlatuš
Zákaznické rozhraní změnu hesla neumožňuje (doufejme že prozatím). Takže oprevdu jedině se obrátit na helplinku.
Změna hesla
Re: Změna hesla: Zlatuš
JCH - 14. 5. 2006 19:18:01
Změna hesla
Re: Změna hesla: Zlatuš
Zavolejte si na zákaznickou linku 552 305 305, tam vám poradí.
Změna hesla
Re: Změna hesla: Zlatuš
Zlatuš - 14. 5. 2006 18:58:21
Změna hesla
Prosím o radu, jak se dá změnit heslo? Ať hledám, jak hledám, nenašla jsem ani v odpovědích. Děkuji Zlatka
Změna hesla
Skippac - 14. 5. 2006 11:02:45
Jiné programy pro IP telefonii
Re: Jiné programy pro IP telefonii: ViR
No u softwarových telefonu (Adore, 3CX Phone, Express talk) se mi nedarilo dovolat na toto cislo - bylo obsazeno. Navic mam problem ze je me spatne slyset, pokud volam na pevnou linku.
Jiné programy pro IP telefonii
Re: Jiné programy pro IP telefonii: ViR
michal - 14. 5. 2006 9:42:37
Ozvěna v Well 8820IP
při telefonování se nám vrací vlastí hlas, ze strany volajícího je vše vpořádku. Nevíte v čem je problém?
Ozvěna v Well 8820IP