Téma: Všechna témata
Seřazeno od nejnovějšího po nejstaršíZobrazeno chronologicky
Mojmír - 30. 6. 2011 22:22:07
ha-loo centrála zkušenosti za první měsíc
Zpočátku nešlo převést čísla na jména, to už funguje, ale teď jsem přišel na další \"vylepšení\" na nových webových stránkách. Naštěstí mám ještě jedno číslo, které nemám přes centrálu a kde všechno funguje, jak jsem byl zvyklý.
Vidím automaticky výpis hovorů v aktuálním měsíci od prvního dne a za měsíc je udělán součet délky a ceny příchozích a odchozích hovorů a čísla jsou automaticky převedena na jména.
U \"vylepšeného webu ha-loo centrály\" když se dostanu na výpis hovorů, nabídnou se mi automaticky pouze hovory z aktuálního dne, takže musím zatrhnout převést čísla na jména a stisknout filtrovat, pak teprve vidím komu jsem volal a kdo mi volal (pokud mám čísla uložena v kontaktech) a pokud chci výpis za měsíc, musím ještě nastavit datum odkdy dokdy, ALE PROTI PŮVODNÍMU PŘEHLEDU NIKDE NEVIDÍM SOUČTY DOBY A PROVOLANÉ ČÁSTKY.
Nevím, možná hůře chápu, ale na starém výpisu hovorů jsem v měsíci viděl, kolik jsem provolal a kolik mi naběhlo kreditu za přijaté hovory. To teď absolutně nevidím, jedině si musím vzít kalkulačku a odečíst současný kredit od kreditu počátkem měsíce, abych viděl, kolik mám provoláno a kdyby mě nedej Bože zajímalo, kolik mi naběhlo kreditu za příchozí hovory, musím vzít kalkulačku a všechny hovory vysečítat.
TOMU NEŘÍKÁM VYLEPŠENÍ ALE PODSTATNÉ ZHORŠENÍ.
ha-loo centrála zkušenosti za první měsíc
ha-loo tým - 14. 6. 2011 11:30:26
Nahrávání hovorů
Re: Nahrávání hovorů: R. Oboňa
Děkujeme za upozornění. Stahování nahrávaných hovorů opět funguje v pořádku.
Nahrávání hovorů
Re: Nahrávání hovorů: R. Oboňa
R. Oboňa - 14. 6. 2011 9:27:58
Nahrávání hovorů
Zdravím, potřeboval jsem si stáhnout nahraná hovor, ale nepodařilo se. Je nejaka sance se k tomu hovor dostat?
Diky
Nahrávání hovorů
ha-loo tým - 14. 6. 2011 6:43:48
Zestručnit vykecávání automatu při volání na linku 10
Re: Zestručnit vykecávání automatu při volání na linku 10: Martin
Vážený kliente,
děkujeme Vám za Vaši připomínku a návrh, jenž jste nám zaslal. Tato hláška se zde nachází od samotného fungování služby ha-loo a bohužel pro Vás se ji nechystáme zkrátit ani změnit. Tato hláška je určená pro všechny klienty služby ha-loo a ha-loo Centrála a ne všichni klienti ví jak toto funguje.
Úspěšný den
Zestručnit vykecávání automatu při volání na linku 10
Re: Zestručnit vykecávání automatu při volání na linku 10: Martin
Lucy - 14. 6. 2011 6:37:51
Jeden účet
Re: Jeden účet: Mojmír
Máte pravdu, že každý má své výhody a nevýhody, ale je třeba si uvědomit, že výhoda může být i nevýhodou. To, že se můžete s negeografickým číslem přihlásit i v zahraničí a telefonovat z tama by se nejen nemělo, ale dopouštíte se tím porušení Telekomunikačního zákona dané země. V takových případech Vám hrozí velmi vysoké finanční postihy. Přijít se na to dá velmi jednoduše, a to podle IP adresy, pod kterou jste se přihlásil.
Jeden účet
Re: Jeden účet: Mojmír
Martin - 13. 6. 2011 17:33:02
Zestručnit vykecávání automatu při volání na linku 10
Používám často linku 10 (hlasový automat, který mi napřed nahraje něco, co mluvím do mikrofonu, a následně přehraje zpět). Je to nepostradatelné, když ha-loo nastavuji v novém počítači nebo se mi nějak rozmrší nastavení.
Abych hlasitost ustrefil správně, volám na 10 i 5x po sobě. Ale ten automat se poslední dobou strašně vykecává. Než mě nechá nahrát vzorek, kecá aspoň půl minuty, před přehráním zpět kecá zase bez konce. Je to hrozně otravné a zdržující, když každý, kdo o této službě ví, to dávno zná. Zestručnit!!!
Zestručnit vykecávání automatu při volání na linku 10
Mojmír - 13. 6. 2011 9:36:09
Výpis hovorů v novém kabátě
Re: Výpis hovorů v novém kabátě: Mojmír
Vidím, že jsem se s odpovědí unáhlil, když se zatrhne převádět čísla na jména a znovu načte seznam, tak uložené kontakty se opravdu převedou na jména. Už to funguje tak jako předtím, první hovor prostě se objeví pouze číslo a po uložení kontaktu se další hovory zobrazí se jménem. Takže děkuji za opravu, funguje to.
Výpis hovorů v novém kabátě
Re: Výpis hovorů v novém kabátě: Mojmír
Mojmír - 13. 6. 2011 9:31:34
Výpis hovorů v novém kabátě
Re: Výpis hovorů v novém kabátě: ha-loo tým
Děkuji za odpověď, opravdu jste mě potěšili, to znamená, že musím všechna čísla znovu ukládat, když už je mám jednou uložena v kontaktech?
Výpis hovorů v novém kabátě
Re: Výpis hovorů v novém kabátě: ha-loo tým
ha-loo tým - 13. 6. 2011 8:15:59
Výpis hovorů v novém kabátě
Re: Výpis hovorů v novém kabátě: Mojmír
Dobrý den, co se týče ukládání kontaktů u telefonních čísel, tak jakmile uložíte kontakt tak se Vám bude zobrazovat jméno od té doby, kdy jste tento kontakt uložil. Zpětně toto nefunguje. :-( Jinak by měly kontakty fungovat tak jak fungovaly. Chybu jsme našli a odstranili :-) Děkujeme :-)
Výpis hovorů v novém kabátě
Re: Výpis hovorů v novém kabátě: Mojmír
ha-loo tým - 13. 6. 2011 7:40:14
Třídění podle data
Re: Třídění podle data: shs
Dobrý den,
na odstranění problému pracujeme. Nám toto normálně funguje, prosím Vás tedy touto cestou o zaslání vašeho telefonního čísla na e-mail soutez@ha-vel.cz. Děkujeme
Třídění podle data
Re: Třídění podle data: shs
Mojmír - 12. 6. 2011 22:40:50
Jeden účet
Re: Jeden účet: Karel
Nevím, jak to funguje u ha-loo, já jsem lidi naučil, aby na ně volali a volám z něho na mobily a kromě toho mám na Linksysu jako druhou linku 802 - z toho je levnější volat na pevné linky a hlavně do zahraničí, ale nabízejí nomadické číslo. A toto nomadické číslo mám jak v kanceláři na Linksysu, tak v notebooku se kterým jezdím na cesty. Samozřejmě když používám někde na cestách notebook, nesedím v kanceláři, takže se prostě s x-lite v notebooku někde na hotelu, kde je wi-fi přihlásím na své nomadické číslo a mohu volat. To by se sice asi nemělo, ale funguje to i ze zahraničí - vyzkoušeno od Ukrajiny po Německo, s geografickým číslem se v zahrničí nepřihlásím - ale to neumí ha-loo, ale konkurenční 802.cz. Každý má své výhody a nevýhody. Za tento příspěvek mě asi ha-loo mít rádo nebude, v něčem je výhodnější a v něčem ne než konkurence.
Jeden účet
Re: Jeden účet: Karel
Mojmír - 12. 6. 2011 22:30:01
Výpis hovorů v novém kabátě
Zašel jsem na svůj inovovaný ústřednový účet. Modrá je sice dobrá, člověk si zvykne i na kriminál, ale co mě irituje (abych nepoužil jadrný lidový výraz, který by to vyjádřil lépe) je, že i když každé nové číslo přidávám do kontaktů a vždycky se mi místo čísel objevovala jména, tak ani při zatržení převést čísla na jména jsou tam stále jen telefonní čísla, takže samozřejmě nevím, kdo mi volal a komu jsem volal, protože devítimístná čísla si samozřejmě nepamatuji (kromě některých svých).
Výpis hovorů v novém kabátě
shs - 12. 6. 2011 7:15:05
Třídění podle data
Ani po poslední změně programového vybavení ústředny nefunguje třídění v tabulkách výpisů, takže v nich prakticky nelze nic najít, leda prohledáním všech záznamů na všech stránkách daného výpisu. Budete s tím už konečně něco dělat?
Třídění podle data
ha-loo tým - 6. 6. 2011 9:25:33
Nefunk4ní VOIP telefonování
Re: Nefunk4ní VOIP telefonování: Lubomír
Dobrý den,
ano k tomuto výpadku došlo na naší straně (technické problémy). Samozřejmě na daném výpadku jsem pracovali a napravili ho a pracujeme na jeho trvalém odstranění.
Nefunk4ní VOIP telefonování
Re: Nefunk4ní VOIP telefonování: Lubomír
Lubomír - 5. 6. 2011 11:15:53
Nefunk4ní VOIP telefonování
Dnes 5.6.2011 nefunguje již několik hodin telefonování prostřednictvím HaVel. Není to poprvé co se tak stalo. Můžete mi k tomu dát vysvětlení.
S pozdravem Lubomír
Nefunk4ní VOIP telefonování
ha-loo tým - 31. 3. 2011 10:56:17
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: gag
Dobrý den, ano na serveru proběhlo restartování v rámci upgrade a proto služba ha-loo Centrála byla nedostupná před 6h. Zatím tento server plně splňuje podmínky pro všechny uživatele.
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: gag
gag - 31. 3. 2011 10:12:24
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: ha-loo tým
a na pbx1.ha-loo.cz
31.03.11 Registration of Internet number .... failed. Reason for error: Remote site not responding. Timeout.
asi 10 minut vypadek
30.03.11 Registration of Internet number .... failed. Reason for error: Remote site not responding. Timeout.
asi 5 minut vypadek
ze by automaticke restarty serveru rano pred 6 h?
Ze by uz moc klientu na starem serveru? Bude novy a tim zvyseni spolehlivosti?
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: ha-loo tým
ha-loo tým - 28. 3. 2011 11:05:35
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: Grr
Dobrý den, na odstranění problémů funkčnosti testovacích linek pracujeme. V brzké době budou opět fungovat v plném rozsahu. Děkujeme za ohlášení problému.
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: Grr
Grr - 27. 3. 2011 14:23:09
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: Grr
doplním, že se bavíme o této test. službě inzerované na:
https://ha-loo.ha-vel.eu/cz/test.php
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: Grr
Grr - 27. 3. 2011 14:22:18
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: Vlasta
Bohužel máte asi pravdu, nefunguje testovací ústředna
27.03.11 16:14:10 Internet telephony with 800123456 via test.ha-loo.cz failed. Reason for error: Declined (603)
27.03.11 16:13:59 Internet telephony with 800900900 via test.ha-loo.cz failed. Reason for error: Declined (603)
Nefunguje ani na čísla Haloo.
Funguje pouze zavolání na Echo test - na číslo 10, tedy evidentě propoj ven z test.ústředny je mrtvý :-(
Nějaké auto testing skripty by asi pomohly.
Normální služba je asi funkční:
<a href="http://www.xphonet.cz/index.php?tc=tester&t=11&nc=ha-loo&id=34&pc=aktualni-stav&p=0" target="_blank">odkaz</a>
Zadarmo drahé hovory
Re: Zadarmo drahé hovory: Vlasta